Eksperti mbretëror: Kate Middleton është më e ashpër nga çmendojnë njerëzit!

vovalbania July 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Eksperti mbretëror: Kate Middleton është më e ashpër nga çmendojnë njerëzit!

Kate Middleton mund të duket gjithmonë e qeshur dhe e ëmbël në daljet e saj publike, por brenda pallatit nuk është kështu.

Korrespondenti mbretëror Valentine Lowe foli për Page Six për Princeshën e Uellsit, duke zbuluar se “ajo është shumë më e ashpër se sa duket”.

Gjëja interesante është se, në prapaskenë, ajo është shumë më e fortë, shumë më e ashpër nga sa mendojmë. Ajo është kjo grua e këndshme, e cila vishet bukur, buzëqesh bukur dhe ofron punë bamirëse. Shumë e konsiderojnë si të butë 

Ai më pas iu referua akuzave të Harry-t dhe Meghan-it në intervistën e tyre me Oprah Winfrey, ku ata folën për “keqtrajtim” dhe la të kuptohej se “Kate Middleton e bëri Dukeshën e Sussex-it të qajë para dasmës së saj, por gjithashtu bëri komente raciste për fëmijën e tyre të palindur“.

Lidhur me këtë, ai tha:

E gjithë familja është e pikëlluar kur mësoi se sa të vështira kanë qenë vitet e fundit për Harry-n dhe Meghan-in. Problemet e ngritura, veçanërisht atoo për komentet raciste, janë shqetësuese. Edhe pse disa kujtime mund të ndryshojnë, ato do të merren seriozisht dhe do të rregullohen privatisht nga familja.

Kjo fjali e fundit, që nënkupton se ka versione të ndryshme të historisë, i atribuohet nga Lowe Middleton.

Disa anëtarë të familjes mbretërore mendonin se ky koment nuk do të shkonte aspak mirë dhe do të vazhdonte situatën e pakëndshme me Harry-n dhe Meghan-in. Por ka qenë Kate ajo që ka insistuar që kjo deklaratë të mbetet në njoftim në mënyrë që versioni i tyre të mos merret si e vetmja e vërtetë 

Ajo e di që një ditë do të jetë mbretëreshë dhe mendon me shumë kujdes se çfarë do të sigurojë stabilitet, siguri dhe forcë në institucionin e monarkisë. Ajo është e mirë, ka një zotërim shumë të mirë të pamjes së madhe, lojës afatgjatë ”, tha ai në fund për Kate Middleton…/TCH

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE