Mbrëmja dedikuar Alban Skënderaj në “DWTS”, Arnita Beqiraj zbulon historinë e veçantë me artistin!

vovalbania November 11, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mbrëmja dedikuar Alban Skënderaj në “DWTS”, Arnita Beqiraj zbulon historinë e veçantë me artistin!

Të ftuar në studion e “Live From Tirana” kanë qenë Arnita Beqiraj dhe partneri i saj në skenë, Eni Balla. Ata janë një nga çiftet më simpatikë në “Dancing With The Stars” këtë edicion të dytë dhe konsiderohen gjithashtu edhe si ndër më të fortët. Arnita dhe Eni na kanë folur më shumë mbi eksperiencën e tyre deri tani dhe mendimin që kanë për secilin nga konkurrentët e tjerë…

Albana Ruçi
Arnita Beqiraj
Eni Balla
Wizii Dj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE