Pas 10 vitesh, çifti i njohur zyrtarisht të divorcuar, zbulohet arsyeja e fortë e ndarjes…

vovalbania April 08, 2024 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas 10 vitesh, çifti i njohur zyrtarisht të divorcuar, zbulohet arsyeja e fortë e ndarjes…

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello janë zyrtarisht të ndarë.

Sipas dokumenteve të gjykatës të siguruara nga Entertainment Tonight, vendimi për zgjidhjen e martesës së tyre është vendosur të enjten, duke i dhënë fund zyrtarisht partneritetit të tyre martesor.

Lajmi erdhi menjëherë pasi Vergara shpjegoi në një intervistë me El País, pse ata vendosën të divorcoheshin vitin e kaluar.

“Jam e sapo divorcuar nga burri im i dytë, me të cilin kam qenë për 10 vite. Martesa ime u prish sepse burri im ishte më i ri. Ai donte të kishte fëmijë dhe unë nuk doja të bëhesha një nënë e vjetër. Ndjej se nuk është e drejtë për fëmijën. Unë respektoj këdo që e bën këtë, por kjo nuk është më për mua.”

“Kam pasur një djalë në moshën 19 vjeç, i cili tani është 32 vjeç dhe jam gati të bëhem gjyshe, jo nënë”, shtoi Vergara për të dhe djalin e Joe Gonzalez, Manolo.

“Unë jam pothuajse në menopauzë. Kur djali im të bëhet baba, le ta sjellë fëmijën tek unë për pak kohë.dhe pastaj do t’ia kthej dhe do të vazhdoj jetën time; kjo është ajo që duhet të bëj”.

Sofia kohët e fundit ka qenë e lidhur me Dr. Justin Saliman. Ndërkohë, Manganiello bëri bujë në dhjetor për romancën e tij të re me aktoren Caitlin O’Connor.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE